Strona główna forum Czat Czat Czy będzie przekaz na żywo z obrad Rady Gminy?

Czy będzie przekaz na żywo z obrad Rady Gminy?

Moderator: Jerzy_Włudzik

Kasandra

Urząd który Pan sprawuje może pochwalić się wieloma sukcesami. Obsługa z roku na rok jest lepsza, ale zawsze jest coś co można poprawić. Jeśli zostanie Pan wybrany na kolejną kadencję to jakie kierunki działania Urzędu będzie się Pan starał poprawić? W kampanii pojawiły się zarzuty braku jawności działania Urzędu. Dotyczy to przede wszystkim posiedzeń rady gminy. Jeden z Pana konkurentów zaproponował więc, że gdy on zostanie wójtem to my mieszkańcy będziemy mieli przekaz na żywo z obrad rady. Jak się Pan zapatruje na tą kwestię. Czy wprowadzi Pan takie rozwiązanie?

Zawsze mówiłem, że będą transmitowane posiedzenia Rady Gminy. Planujemy emitowanie relacji w Kosakowo TV.

rtpm

To ja może dopytam.

Czy planowane jest udostępnienie streamu z posiedzeń poza TV Kosakowo (nie każdy chce np. używać internetu z firmy Pro-Internet), albo tak jak ja - długo już na niego czeka. Ewentualnie stream TV Kosakowo dla każdego internauty niezależnie od dostawcy łącza ? (nie widzę przeciwwskazań, żeby dostępne to było w całym kraju, czy też świecie, ale można to ograniczyć do terenu województwa czy też mniejszego terenu).

Pozdrawiam

Emisje nie będą udostępnione w internecie, tylko w lokalnej telewizji Kosakowo TV HD. W ciągu dwóch lat sieć światłowodowa obejmie całość terenu gminy Kosakowo.

Dziękujemy za uwagi. Zmierzymy się z tym po wyborach.

kuchnie na wymiar warszawa kuchnie warszawa opinie meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Powrót do Czat