Kandydat na Wójta Gminy Kosakowo – Jerzy Włudzik Menu Menu

Permalink:

.Wyraź Poparcie

Wojciech Szczurek – Prezydent miasta Gdyni

„Gdynia ma szczęście do dobrych sąsiadów. Jerzy Włudzik to doświadczony samorządowiec, otwarty na dialog i współpracę. Wspólnie realizujemy ważne dla Kosakowa i Gdyni zadania ”.

Andrzej Dzienisz – Przewodniczący Platformy Obywatelskiej,

Popieram Jerzego Włudzika jako sprawdzonego gospodarza i godnego kandydata na wójta. Jestem przekonany, że konsekwencja w działaniu i znajomość problemów naszej gminy zapewni jej dalszy rozwój. Tylko jego osoba gwarantuje stabilność i ciągłość w działaniu. To jedyny kandydat z doświadczeniem i wykształceniem.

Teresa Hoppe – Posłanka PO ziemi pomorskiej

Jerzy Włudzik udowodnił, że jest osobą nie tylko zaangażowaną w życie gminy i wrażliwą społecznie, ale również pracowitą i skuteczną. Zmiany na lepsze w gminie Kosakowo widoczne są gołym okiem.
Jako, że od wielu lat pełnię funkcję wiceprezesa Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego, szczególnie cieszy mnie fakt, iż Jerzy Włudzik nie zapomina o pielęgnowaniu i kultywowaniu tradycji kaszubskiej.

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego, Dariusz Męczykowski

W polityce od lat kieruje się dewizą: „Głosujesz na mnie, wymagasz ode mnie”.
Jerzy Włudzik to sprawdzony, praktyczny i wiarygodny samorządowiec, od którego można wymagać. Jego działalność opiera się na wywiązywaniu się z obietnic wyborczych oraz trosce o ludzi. Doświadczeniem i znajomością lokalnych problemów bije wszystkich o głowę.
Wieloletnia współpraca z Jerzym Włudzikiem, pozwoliła mi poznać go jako konsekwentnego i sumiennego profesjonalistę. Jerzy zna problemy, z jakimi borykają się samorządy.

Dyrektor Biblioteki Publicznej Anna Paturej

Pracę Pana Wójta obserwuję już od wielu lat. Konsekwentnie realizuje inwestycje i projekty, które wpływają na nasze codziennie życie. Z racji mojej pracy najbliższe mi są działania związane z kulturą i edukacją. Powstawanie nowych obiektów kultury jak: Dom Kultury w Pierwoszynie czy oświaty- jak nowe gimnazjum. Wydawnictwa, które publikuje gmina, wsparcie inicjatyw biblioteki czy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i wiele innych.

Jerzy Włudzik to dobry gospodarz, który myśląc o rozwoju nie zapomina o tradycji, kulturze i naszym regionalnym dziedzictwie.

Z pełnym przekonaniem oddam swój głos na Jerzego Włudzika.

Trener, szkoleniowiec Yacht Club Rewa (szkółka żeglarska) Janusz Frąckowiak

Kosakowo to Gmina zwrócona twarzą do morza. Dzieje się tak nie tylko w wyniku jej położenia, bo to nie wystarczy. Aby móc w pełni kultywować morskie tradycje i korzystać z nadmorskiej lokalizacji należy umiejętnie wspierać rozwój morskiej wiedzy i świadomości. Jerzy Włudzik rozumie tą potrzebę i aktywnie wspiera nasze inicjatywy. Młodzi ludzie, u których zaszczepiamy miłość do morza, będą najlepszymi ambasadorami morskości Gminy Kosakowo.

Z przyjemnością popieram Jerzego Włudzika jako kandydata na Wójta Gminy Kosakowo, ponieważ jest to człowiek, na którego mogę liczyć ja i młodzi ludzie zakochani w morzu.

 • Internauta

  Panie Wójcie.
  Popieram Pana, gdyż Pan jest gwarantem tego, że nadal gmina będzie rozwijała się tak jak teraz i pieniądze będą dobrze zagospodarowane.

 • Sylwia Krupińska

  Popieram kandydaturę Pana Jerzego Włudzika na Wójta Gminy Kosakowo. Żałuję bardzo, że nie jestem mieszkanką tej gminy i swego poparcia nie wyrażę przy urnie. Wielokrotnie przebywałam na terenach gminy Kosakowo, która urzekła mnie swoją otwartością i przyjaznym stosunkiem dla turystów. Od 6 lat kiedy mam przyjemność przebywać na terenie gminy, zauważyłam wiele pozytywnych zmian, które ulepszyły komfort i jakość życia mieszkańców. Czuję się w tej gminie zawsze pewnie, bezpiecznie i miło.

 • Sylwester Łuka

  Witam, jest pan wielkim kłamczuchem, nos Pinokio to przy pana nosie to krótki koniuszek. Oszukał pan mieszkańców i moich sąsiadów, że drogę ul. Słonecznikową wykona gmina w 2012 roku i wyjazd będzie przy markecie „POLO”( tak wszystkim mieszkańcom naszego osiedla „Fourplex ” przekazywał pracownik dewelopera DS Inwestment Sp. z o.o. reprezentowana przez p.A. Sieka) i co? chciało by się powiedzieć g…o. pana „dotrzymuję słowa” niech pan wsadzi sobie w buty, będzie pan wyższy. Kupując mieszkanie w 2012 roku nie sądziłem że gmina jest tak droga i zapyziała mając tak wielkie walory turystyczne i przemysłowe. Zarządzanie naszym majątkiem (czytaj funduszami pieniężnymi gminy) pomyliło się panu z rządzeniem, Rozdaje pan nasze pieniądze na lewo i prawo, nie myśląc perspektywiczne o Naszych nowych mieszkańców i tych już zamieszkałych od wielu lat. O braku wody na osiedlu o godzinie 4.00 (czytaj czwartej rano) nie wspomnę kiedy potrzebuję się odświeżyć, umyć i jechać do pracy. O podlewaniu kawałka trawnika można zapomnieć bo nie ma ciśnienia wody . Gdzie pan wtedy był wydając warunki zabudowy i zagospodarowania terenu na osiedle Fourplex i pozostałe? Reasumując-myślę że powinien pan na swoim plakacie napisać’ NIE DOTRZYMAŁEM SŁOWA BARDZO PRZEPRASZAM”. idę na zasłużony odpoczynek. Pozdrawiam Sylwester Łuka

  • adm

   Dzień dobry rozgoryczony Panie Sylwestrze!

   Nie dziwi mnie Pana opinia, ponieważ należy Pan do KWW Szymona Tabakiernika, a on dość jasno wyraził swoją opinię na temat gminy w Dzienniku Bałtyckim („W Gminie są same porażki”). Reprezentuje Pan ekipę wiecznych pesymistów na czele z Szymonem Tabakiernikiem oraz Henrykiem Palczewskim, którzy świat widzą w czarnych barwach.
   Nigdy nie obiecywałem, że zrobimy drogę przy markecie „POLO”. Droga ta jest w miejscowym planie i kiedyś przyjdzie czas na jej wybudowanie. Mieszka Pan od niedawna, więc może dlatego pan nie widzi zmian jakie w niej zachodzą. Zapraszam Pana na spacer po gminie Kosakowo, by zobaczyć zmiany, jakie zaszły w ostatnich latach. Proszę, by Pan uważniej rozglądał się po gminie i zobaczył dokonania nie tylko moje, ale naszej Rady Gminy oraz sołtysów, którzy wspierają mnie przy podejmowanych decyzjach. Nie będę Panu wymieniał tego, co zrobiono i co się robi na terenie mojej ukochanej gminy. To przecież i tak Pan tego nie zobaczy. Pana myślenie jest ukierunkowane na „nie” – na krytykę wszystkiego i wszystkich. Już Arystoteles mówił, że łatwo uniknąć krytyki, wystarczy nic nie mówić i nic nie robić. Mnie w odróżnieniu od Pana taka postawa jest obca. Dziękuję, za troskę o odpoczynek i mój wolny czas.
   Ja jestem dumny z naszych dokonań i naszego systematycznego budowania gminy. Uważam, że to miejsce w samorządzie i w innych działalnościach zasługuje na ludzi myślących pozytywnie i twórczo.
   Pan jako kandydat na Radnego w jednej z najlepszych gmin w Polsce powinien inspirować do działania, a nie krytykować.

   Jerzy Włudzik
   Wójt

 • AP

  Popieram Pana. Mam nadzieję, że dalej będzie Pan tak prężnie działał jako Wójt Gminy Kosakowo.

 • nie sfrustrowany

  Ależ się ubawiłem setnie. Mam nadzieję, że moderator strony lub inny admin wykaże się również poczuciem humoru i pozostawi wpis pana Sylwestra Łuka… Poczciwina ma pretensje do wójta, że został delikatnie rzecz ujmując wyciulany przez dewelopera ??? A deweloper nie obiecał linii metra do centrum Gdyni? Trzeba mieś naprawdę nie poukładane w swej biednej główce z takimi pretensjami…
  A pisząc o gminie i J. Włudziku to zdziwiony jestem, jak krótką mają wszyscy pamięć: przypomnijcie sobie jak wyglądało Kosakowo i reszta jeszcze z pięć – sześć lat temu. Ile się zmieniło. Mało Wam? Pamiętam Rewę sprzed siedmiu, ośmiu lat: zapyziała wioska z plażą na której było trochę ludzi. A dzisiaj? Tłumy letników, pokoi do wynajęcia multum. A Mecheliniki? A nowe gimnazjum? Naprawdę ludzi trudno zadowolić ale myślę że akurat w Kosakowie naprawdę dużo się zmieniło na lepsze. Pozdrawiam wszystkich nie sfrustrowanych. Mam nadzieję, że będzie Włudzik kolejną kadencję robił taką robotę jak do dzisiaj.

 • Magda

  Mam nadzieję, że Pan Jerzy Włudzik zostanie kolejny raz wybrany wójtem. Życzę tego z całego serca. Magda A.

 • Marti

  Panie Wójcie, trzymam kciuki ze wszystkich sił. Dziękuję za wszystko co było i proszę o jeszcze przez następne 4 lata!

 • mieszkaniec

  Tylko J. Włudzik da w gminie stabilność… Chyba, ze jakieś oszołomy wierzą Tabakiernikowi. No cóż: można też mieć kosmitę za wójta.

 • zaniepokojony

  Jak niesie wieść gminna, Pan Busz poparł Pana Tabakiernika za ofertę zostania szefem portu w Mechelinkach. Czy to jest ta ich zmiana na lepsze ? A do tego jeszcze Palczewski jako w-ce wójt … dziękuję za taką gminę.