Kandydat na Wójta Gminy Kosakowo – Jerzy Włudzik Menu Menu

Permalink:

.Komitet honorowy

(comments are closed)

 
Komitet Honorowy Jerzego Włudzika

  • prof. zw. dr hab. Olgierd Wyszomirski, dyrektor Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni;
  • prof. zw. dr kapitan żeglugi wielkiej Daniel Duda, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni;
  • dr inż. Zygmunt Miszewski, mieszkaniec wsi Mosty, autor licznych publikacji o Gminie Kosakowo;
  • Zdzisław Miszewski, Zastępca Wójta Gminy Kosakowo, mieszkaniec Dębogórza;
  • Karolina Krause, mieszkanka Pierwoszyna, sekretarz Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego Oddział Dębogórze-Kosakowo, prezes zarządu Spartan Domy Sp. z o.o., dyrektor Niepublicznego Przedszkola Tenisowego Jaworek, prezes zarządu Spartan Investement Sp. z o.o.;
  • Mirosław Kuszczak, mieszkaniec wsi Rewa, przedsiębiorca;
  • Jerzy Greszkiewicz, brązowy medalista olimpijski z Montrealu, czterokrotny medalista mistrzostw świata, 7-krotny medalista mistrzostw Europy, 10-krotny mistrz Polski;
  • Anna Paturej, dyrektor Biblioteki Publicznej w Kosakowie;
  • Janusz Frąckowiak, trener, członek zarządu Yacht Clubu Rewa;
  • Paweł Narloch, mieszkaniec Mostów, przedsiębiorca;
  • Sławomir Pobłocki, lekarz weterynarii, mieszkaniec Kosakowa;
  • Ewa i Kazimierz Połcik, przedsiębiorcy, mieszkańcy Kosakowa;
  • Leon Joachimczyk, przedsiębiorca, mieszkaniec Rewy;
  • Danuta Tocke, wiceprezes zarządu głównego Zrzeszenia Kaszubsko- Pomorskiego, wiceprezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddział Dębogórze- Kosakowo, mieszkanka Dębogórza;
  • Antoni Pienczk, rolnik;
  • Roman Paszke, żeglarz;
  • Franciszek Kuptz, rybak, mieszkaniec Rewy;
  • Antoni Lieske, przedsiębiorca, mieszkaniec Mostów;
  • Jan Śliwiński, rolnik, członek rady sołeckiej wsi Kosakowo, mieszkaniec Kosakowa;
  • Franciszek Klein, rolnik, mieszkaniec Mostów;
  • Andrzej Kowalski, rolnik, mieszkaniec Mostów;
  • Adam Skomski, wielokrotny mistrz Polski w klasyfikacji Olimpijskiej Żeglarstwo/ z żoną Karoliną, mieszkańcy Mostów;
  • Piotr Olewiński, były reprezentant Polski w windsurfingu, trener Sopockiego Klubu Żeglarskiego Hestia Sopot oraz centrum żeglarskiego w Rewie;
  • Piotr Fos, trener juniorów GKS Sztormu Mosty;
  • Maria i Stanisław Bullmannowie, mieszkańcy Kosakowa;
  • Elżbieta Niemc, mieszkanka Kazimierza;
  • Hildegarda Skurczyńska, wieloletnia dyrektor SP w Dębogórzu, pedagog, mieszkanka Kazimierza;
  • Mieczysław Brechelke, rolnik, mieszkaniec Kazimierza;
  • Bogdan Szpilman, przedsiębiorca, mieszkaniec Rewy;
  • Sławomir Dobryłko, przedsiębiorca, mieszkaniec Rewy;
  • Eleonora Urbanowicz, mieszkanka Mostów;
  • Jadwiga Piotrowska, mieszkanka Kosakowa;
  • Magdalena Molendowska, wybitna śpiewaczka sopranowa, mieszkanka Kosakowa;
  • Anna Chojnicka, sołtys Kosakowa;
  • Ewa Purska, sołtys Pierowszyna;
  • Mirosław Kowalewski, prezes Kosakowskiego Klubu Strzeleckiego „Neptun”;
  • Alina Merchel, sołtys wsi Mosty, kandydatka do Rady Powiatu;
  • Paweł Niczke, rybak, mieszkaniec Mechelinek;
  • Jerzy Olszewski, przedsiębiorca, mieszkaniec Rewy;
  • Stanisław Władysław Śliwa, Prezes  Zarządu Krajowego Związku Piłsudczyków RP, mieszkaniec Kosakowa;
  • Andrzej Dzienisz, radny powiatowy, mieszkaniec Dębogórza;
  • Zdzisław Jaroni, dyrektor Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych „PEKO” Spółka z o.o.;
  • Krzysztof  Nadolski, OSP Kosakowo, mieszkaniec Kosakowa;
  • Andrzej Siek, przedsiębiorca, mieszkaniec Kosakowa;
  • Wiesława Selka, przedsiębiorca, mieszkanka Pierwoszyna;
  • Józef Borusewicz, brat Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza;
  • Maciej Kowalczuk, zastępca Dyrektora Departamentu ds. Sportu;
  • Sławomir Dębicki, komendant Harcerskiego Ośrodka Morskiego;
  • Arkadiusz Gawrych, Prezes Fundacji Pozytywne Inicjatywy i Lokalnej Grupy Działania Małe Morze;
  • Zbigniew Szymański, były wójt gminy Kosakowo;
  • Kazimierz Okrój, przewodniczący Rady Miasta Reda;
  • Stefan Paszke, mieszkaniec Mechelinek;
  • Daniel Dziewulski, były najmłodszy wójt kraju – gminy Kobylenki;
  • Mieczysław Kłapot, lekarz, Dębogórze;
  • Marian Gienieczko, podróżnik;
  • Adam Strużyk, prezes Stowarzyszenia Starszych Mechaników Ż.W., mieszkaniec Suchego Dworu;
  • Lech Żurek, wieloletni radny Sejmiku województwa pomorskiego, dyrektor PKA Gdynia;
  • Jan Kaszuba, rolnik, mieszkaniec Dębogórza;
  • prof. dr. hab. med. Romuald Olszański, mieszkaniec Mostów;
  • Zbigniew Gajewski, wiceprezes Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, żeglarz;
  • Dariusz Chadaj, przedsiębiorca, żeglarz;
  • Kuba Jakubczyk, pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego, kapitan jachtowy, himalaista, autor wielu projektów;
  • Horst Beer, trener strzelectwa, instruktor sportów wodnych, żeglarstwa i motorowodnego;
  • Paweł Szczepanik, inspektor Rejestru Statków i Łodzi, instruktor sportów wodnych, żeglarstwa i motorowodnego;
  • Grzegorz Szreder, chirurg ortopeda, żeglarz;
  • Jerzy Fijas, Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku;
  • Tomasz Dominiak, przedsiębiorca, żeglarz;
  • Małgorzata Dominiak, żeglarka;
  • Wojciech Opajdowski, przedsiębiorca, żeglarz, mieszkaniec Redy;
  • Maciej Pawłowski, medalista Mistrzostw Polski w żeglarstwie;
  • Anna Dudkiewicz, prawnik, żeglarz;
  • Weronika Korthals, wokalistka;
  • Andrzej Niemiec, Mistrz Polski w żeglarstwie;
  • Leszek Batko, sekretarz Pomorskiego Związku Żeglarskiego;
  • Bogumiła Batko, nauczycielka, żeglarka;
  • Jacek Tracz, Wicemistrz Polski w żeglarstwie;
  • Lidia Muża, Związek Nauczycielstwa Polskiego, mieszkanka Mostów;
  • Marta Brodowska, nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mostach, żeglarka;
  • Marcin Brodawski, kierownik salonu samochodowego, żeglarz;
  • Jarosław Siuta, informatyk, żeglarz;
  • Piotr Pellowski, przedsiębiorca;
  • Anna Reyman, siostra śp. Andrzeja Reymana, legendy żeglarstwa wyczynowego;
  • Dariusz Datke, kierownik referatu w Urzędzie Wojewódzkim;
  • Piotr Aschenbrenner, wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu;
  • Jerzy Taranko, projektant, producent odzieży damskiej, właściciel 37 sklepów w całej Polsce;
  • Artur Piernicki, właściciel warsztatu samochodowego;
  • Piotr Bielski, kapitan Mariny Gdynia;
  • Bogdan Szulc, właściciel firmy drogowej;
  • Marcin Stybarski, wykładowca na Politechnice Gdańskiej.