Kandydat na Wójta Gminy Kosakowo – Jerzy Włudzik Menu Menu
Strona Główna > > KWW Jerzego Włudzika > Kandydaci na radnych

Permalink:

.Kandydaci na radnych

(comments are closed)

Sabina Doering

Okręg wyborczy 1 – Sołectwo Mechelinki, Mosty

ul. Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Gajowa, Gdyńska – do nr. 13 nieparzyste, do nr. 22 parzyste, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa – do nr. 19 nieparzyste i do nr. 22 parzyste, Na Wzgórzu, Szkolna, Wiązowa, Widokowa.

Lucyna Sorn

Okręg wyborczy 2 – Sołectwo Mosty

ul. Akacjowa, Brzozowa, Jałowcowa, Konwaliowa, Leśna, Leśna Osada, Modrzewiowa, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Na Wzgórzu.

Wojciech Klimczyk

Okręg wyborczy 3 – Sołectwo Mosty

ul. Berberysowa, Cisowa, Cyprysowa, Deszczowa, Dębowa, Gdyńska – od nr. 15 nieparzyste i od nr. 24 parzyste, Hebanowa, Jaworowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Karmelowa, Kameliowa, Kasztanowa, Księżycowa, Leszczynowa, Limbowa, Lipowa – od nr. 21 nieparzyste i od nr. 24 parzyste, Łąkowa, Mahoniowa, Magnoliowa, Miłorzębowa, Morwowa, Motylkowa, Spacerowa, Sekwojowa, Spokojna, Okrężna, Olchowa, Przemysłowa, Rodzynkowa – nr. nieparzyste, Rozmarynowa, Sadowa, Wichrowa, Waniliowa, Wałowa – nr. nieparzyste.

Marcin Kopitzki

Okręg wyborczy 4 – Sołectwo Rewa

Wiktoria Śliwińska

Okręg wyborczy 5 – Sołectwo Pierwoszyno

Jerzy Stankiewicz

Okręg wyborczy 6 – Sołectwo Kosakowo

ul. Aksamitna, Aloesowa, Anyżowa, Astrowa, Bazyliowa, Bratkowa, Daliowa, Dzikiej Róży, Goździkowa, Hiacyntowa, Kminkowa, Lawendowa, Lubczykowa, Maciejkowa, Paprotkowa, Rodzynkowa – nr. parzyste, Rzemieślnicza, Skalniakowa, Słonecznikowa, Szafranowa, Szarotki, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Złote Piaski.

Mirosław Marek

Okręg wyborczy 7 – Sołectwo Kosakowo

ul. Azaliowa, Chabrowa, Chrzanowskiego, Fiołkowa, Gerberowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krasickiego – nr. parzyste, Krokusowa, Lilowa, Makowa, Nad Stawem, Nagietkowa, Narcyzowa, Rumiankowa, Rumska, Różana, Stokrotkowa, Storczykowa, Żeromskiego, Żonkilowa.

Józef Melzer

Okręg wyborczy 8 – Sołectwo Dębogórze

ul. Borowikowa, Cytrynowa, Grzybowa, Jagodowa, Kukurydziana, Leśna Polana, Łubinowa, Oliwkowa, Owocowa, Partyzantów, Pomarańczowa, Poziomkowa, Roślina – nr. nieparzyste od nr. 9, nr. parzyste od nr 32, Rydzowa, Rzepakowa, Słonecznikowa, Wiosenna, Zielna.

Beata Gloza

Okręg wyborczy 9 – Sołectwo Dębogórze

ul. Chmielna, Gronowa, Jęczmienna, Konopna, Koperkowa, Limonkowa, Lniana, Miętowa, Okopowa, Owsiana, Piwna, Pomorska, Pszeniczna, Rumska, Roślinna – nr. nieparzyste od nr. 1-7, nr. parzyste od nr. 2-30, Warzywna, Zbożowa, Żytnia.

Alicja Brzozowska

Okręg wyborczy 10 – Sołectwo Kazimierz, Dębogórze Wybudowanie

Ryszard Miklaszewicz

Okręg wyborczy 11 – Sołectwo Pogórze

ul. Adama Asnyka, Antoniego Abrahama, Broniewskiego, Floriana Ceynowy, I.K. Chodkiewicza, Szymona Czechowicza, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Stanisława Koniecpolskiego, Marii Konopnickiej, Marii Kownackiej, Lotnicza, Majakowskiego, Ludwika Mierosławskiego, Stanisława Potockiego, Władysława Reymonta, Słowackiego, Henryka Sienkiewicza, Piotra Skargi, Jana III Sobieskiego, Szkolna, Jana Tarnowskiego, Romualda Traugutta Juliana Tuwima, Jana Zamoyskiego, Gabrieli Zapolskiej, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Żeromskiego.

Marian Gutowski

Okręg wyborczy 12 – Sołectwo Pogórze

ul. Aleja Iberyjska, Andaluzyjska, Aragońska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Barcelońska, Piotra Baryki, Józefa Bema, Tadeusza Borowskiego, Hieronima Derdowskiego – od ul. Kościuszki do granicy wsi, Antoniego Dobke, Feliksa Dorsza, Piotra Dunina, Zbigniewa Herberta, Kanaryjska, Jana Kasprowicza, Kastylijska, Katalońska, Kołłątaja, Janusza Korczaka, Krasickiego – nr. nieparzyste, Mauretańska, Mickiewicza, Czesława Miłosza, Heleny Modrzejewskiej, Haliny Poświatowskiej, Bolesława Prusa, Kazimierza Pułaskiego, Tadeusza Różewicza, Toledańska, Ks. Jana Twardowskiego, Wiejska, Józefa Wybickiego.

Anna Maj

Okręg wyborczy 13 – Sołectwo Pogórze

ul. Gen. W. Andersa, Stefana Czarnieckiego, Płk. Dąbka – nr. 298 i 314, Hieronima Derdowskiego – do ul. Tadeusza Kościuszki, Mikołaja Firleja, Tadeusza Kościuszki, Teodora Śliwińskiego, Stanisława Staszica.

Waldemar Elwart

Okręg wyborczy 14 – Sołectwo Suchy Dwór

ul. Adama Bahdaja, Karola Olgierda Borchardta, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Aleksandra Fredro, Hanny Januszewskiej, Mieczysława Jastruna, Franciszka Karpińskiego, Leona Kruczkowskiego – nr. parzyste do nr. 10, nr. nieparzyste do nr. 7, Kukułcza, Kornela Makuszyńskiego, Orla, Jana Parandowskiego, Jana Chryzostoma Paska, Pliszkowa, Przepiórcza, Piotra Skargi, Słowikowa, Sowia, Leopolda Staffa, Szkolna – nr. parzyste od nr. 24 do końca, nr. nieparzyste od nr. 73 do końca, Żurawia.

Bożena Roszak

Okręg wyborczy 15 – Sołectwo Suchy Dwór

ul. Franciszka Fenikowskiego, Gałczyńskiego, Jana Kochanowskiego, Leona Kruczkowskiego – nr. parzyste od nr. 12 do końca, nr. nieparzyste od nr. 9 do końca, Stanisława Lema, Bolesława Leśmiana, Gen. Stanisława Maczka, Zbigniewa Morsztyna, Zofii Nałkowskiej, Augustyna Necla, Wincentego Pola, Juliana Przybosia, Mikołaja Reja.